شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سامانه شیجیل


1- تمامی اصول و رویه های سامانه شیجیل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا عدم رعایت قوانین و مقررات و درج موارد سیاسی ، غیراخلاقی و یا ناهنجاری های اجتماعی تخلف محسوب شده و حساب کاربر خاطی حذف خواهد شد.


2- استفاده از اطلاعات حقیقی شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس معتبر و نشانی دقیق مقصد برای ثبت نام در سایت امری ضروری است. تمامی موارد گفته شده نزد سامانه شیجیل محفوظ خواهد ماند.
– همچنین توجه داشته باشید مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه و یا غیرواقعی برعهده کاربر خواهد بود. چراکه در اینصورت سفارش مورد نظر قابل پیگیری و ارسال نخواهد بود. لذا موارد مورد نیاز برای ثبت نام و ارسال سفارش را به طور دقیق و صحیح وارد نمایید.
– استفاده از کلمات رکیک و یا الفاظ نامناسب نیز مصداق موارد غیر اخلاقی می باشد لذا حساب کاربر خاطی حذف خواهد شد.


3- ثبت سفارش تنها از طریق ناحیه کاربری و یا شماره های درج شده در سایت امکان پذیر می باشد.
– برای ثبت نهایی و ارسال سفارش، بازه زمانی تعریف شده در سامانه را مد نظر داشته باشید. سفارشاتی که خارج از این بازه زمانی ثبت می شوند ، تا رسید زمان موعود در سبد خرید باقی خواهند ماند.
– شیجیل هیچگونه راه ارتباطی و یا اطلاع رسانی دیگری جز موارد درج شده در سایت ندارد. لذا نسبت به حیله گری سودجویان و کلاه برداران هوشیار باشید. همچنین در صورت مشاهده تخلف می توانید آن را با ما در میان بگذارید.


4- سامانه شیجیل واسط و رابطه ای میان فروشنده و مشتری است. هرچند تمام تلاش ما در سامانه شیجیل همکاری با برترین و معتبرترین رستوران های سراسر کشور است اما احتمال رخداد برخی مشکلات نیز دور از انتظار نیست. نحوه ارسال سفارش و یا عدم رضایت از کیفیت غذای ارسالی از جمله مسائل و مشکلاتی هستند که این سامانه هیچ مسئولیتی در قبال آن عهده دار نیست. در صورت وجود چنین مشکلاتی می توانید ریشه آن را در رستوران مبدا پیگیری نمایید. با این حال فرد ناراضی می تواند شکایت خود را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال نماید. پس از بررسی های لازم ، تصمیم نهایی اتخاذ شده و نتیجه به اطلاع فرد رسانده خواهد شد.


5- شیجیل یک برند تجاری بوده که در اداره کل ثبت شرکت ها و نیز اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است. به همین جهت هرگونه کپی برداری و یا سئو استفاده از محتوا ، کدنویسی و یا طراحی های گرافیکی سایت ، نقض قانون کپی رایت محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
نکته : ثبت نام و یا ثبت سفارش در شیجیل به منزله آگاهی و پذیرش تمام قوانین و مقررات سامانه می باشد.